Košile BE-safe

 

Elegantní ochranné oblečení BE-safe chránící před elektromagnetickým zářením představuje unikátní funkční oděv. Díky speciálnímu materiálu, který stíní elektromagnetické záření jsou košile BE-safe ideálním oblečením do kanceláře či na jiná pracoviště s výskytem zařízení, která elektromagnetické záření produkují.

Padnoucí střih, několik modelů a barevných provedení uspokojí téměř každého muže. Velice precizní zpracování (tzv. poctivá krejčovina) a vysoká kvalita materiálu zaručují, že se ze svého nového oblečení budete dlouho těšit.

Podronosti o materiálu:
1) Technologie výroby těchto unikátních oděvů pochází z vesmírného programu Shenzhou 1-7 a postupy výroby tak splňují nejpřísnější nároky na bezpečnost a spolehlivost.
2) Testováno v institutu Space Medical Research Institute of People's Liberation Army's General Armament Department a Shanghai Test Center. Elektromagnetická stínící účinnost použitého materiálu je 30-40 dB, která zajistí odstínění více než 98% elektromagnetických vln. Poskytuje spolehlivou bezpečnost bez škodlivých látek a navíc chrání životní prostředí.
3) Tkanina chrání nejen proti elektromagnetickému záření, ale má i antistatický efekt, je odolný proti UV záření, vlhkosti, je pohodlný na nošení a je ideální pro ochranu zdraví.Osobní vyzvednutí

+420 776 652 244
9:00 - 16:30
sklad@silicmedia.cz
silic.cz
9:00 - 16:30

osobní odběr Neotřelé Úvaly
Havlíčkova 232
250 82 Úvaly u Prahy

více info o odběrném místě

Facebook