Neotřele.cz Vám přináší funkční doplněk Vašeho šatníku. Pás Hippsy® se stal velkým hitem, který spojuje příjemné s užitečným. Je to jednoduše bederní pás, který kombinuje styl a ochranu Vašeho zdraví. Je moderní, atraktivní a zároveň funkční. Módní trendy totiž jen zřídka berou ohled na potřeby lidského těla. Často nám přináší módní prvky, které ne vždy působí příznivě na naše zdraví.
Názory lidí se rozcházejí v souvislosti s tím, jaké následky může mít, pokud máte v chladném počasí odhalený pas. Z vědeckých studií vyplývá, že prochladnutí je v první řadě bakteriálního původu, bakterie jsou přítomné v organismu každého člověka, ale problémy způsobují až tehdy, kdy nám prochladne tělo. V důsledku toho se snižuje obranyschopnost organismu, bakterie se rozmnoží a stanou se choroboplodnými. Stále více žen a dívek hledá na tento problém řešení až když už je pozdě. Pokud si nedáme pozor, prochladnutí se může stát neustále se vracejícím nezvaným hostem našeho organismu v podobě zánětů močových cest, ledvin, vaječníků, apod.

Pro ty, co rádi zkouší nové věci a jsou si vědomi zodpovědnosti za svoje zdraví, máme dobrou zprávu – je tu ohřívač kříže Hippsy®, který vyřeší Vaše problémy s odhaleným pasem. Čím dál více lidí vyslovuje důvěru tomuto doplňkovému řešení, které eliminuje módní nedostatky. Především hraje důležitou úlohu při ochraně zdraví a zároveň je moderním doplňkem. Díky několika velikostem a neustále se rozšiřující škále barev si každý najde to své.

Hippsy® je vyroben z pružného materiálu, který se přizpůsobí Vašim bokům a hřeje Vás v kritické oblasti beder a kříže. Je velmi pohodlný a příjemný na nošení (95 % bavlna), a to v různých oblastech našeho života, při práci venku, v kanceláři, během sezení, ve škole anebo při aktivitách ve volném čase. Četné barevné variace lehce sladíte s Vašim oblečením, a získáte tak stylový doplněk, který oživí každý Váš outfit.

 Osobní vyzvednutí

+420 776 652 244
9:00 - 16:30
sklad@silicmedia.cz
silic.cz
9:00 - 16:30

osobní odběr Neotřelé Úvaly
Havlíčkova 232
250 82 Úvaly u Prahy

více info o odběrném místě

Facebook