Dřevěné vláčkodráhy

Dřevěné vláčkodráhy


Není nic hezčího, než vykouzlit úsměv na dětské tváři. Děti mají spousty přání a splnit je nebývá vždy úplně snadné. Silic vám přináší klasické dřevěné vláčkodráhové stavebnice, které jistě nadchnout děti i dospělé. Potěšte své děti krásnou hračkou, která je zabaví na hodiny a hodiny a zároveň bude rozvíjet jejich schopnosti. Tvořivost, představivost, manuální zručnost, sebejistota, kreativita a motorické schopnosti jsou příkladem několika z celé řady dovedností, které pomáhají dětem rozvíjet naše výrobky.

Jde o kvalitní a designově velmi vydařené dřevěné vláčkodráhy, které můžete kombinovat nejen mezi sebou navzájem, ale i se všemi podobnými stavebnicemi na trhu. Dřevěné vláčkodráhy také můžete kdykoliv v budoucnu rozšiřovat o další komponenty. V nabídce máme několik kolejových setů včetně vláčků a dalších doplňků. K vaší vláčkodráze si můžete vybrat také velké množství prvků pro rozšíření, jako jsou mosty, tunely, mašinky, vagónky, koleje, autíčka a další doplňky. I díky těmto možnostem jsou tyto hračky velmi oblíbené.

Vláčkodráhy Silic jsou vyrobeny z kvalitního bukového a borovicového dřeva a byly navrženy speciálně pro malé děti. Vyznačují se vysokou kvalitou, bezpečností a splňují veškerá kritéria a normy EU. Použitý materiál – dřevo – je zárukou dlouhé trvanlivosti a s nadsázkou se dá říci, že dřevěné vláčkodráhy jsou nezničitelné. Proto jsou vhodné již pro velmi malé děti, přibližně od 2 až 3 let. Jsou samozřejmě zdravotně nezávadné a netoxické. Stavebnice neobsahují malé části, které by mohly děti vdechnout, nebo sníst.Osobní vyzvednutí

+420 776 652 244
9:00 - 16:30
sklad@silicmedia.cz
silic.cz
9:00 - 16:30

osobní odběr Neotřelé Úvaly
Havlíčkova 232
250 82 Úvaly u Prahy

více info o odběrném místě

Facebook