Analogové hodinky

V široké nabídce analogových hodinek najdete modely pro každou příležitost, v několika cenových relacích a v množství designového zpracování. Neotřele.cz Vám nabízí jedinečnou možnost výběru mezi značkovými hodinkami známých výrobců. 

PRIM
Tradiční manufakturní výroba kvalitních hodinek v Novém Městě nad Metují zhmotňuje přísloví „zlaté české ruce“ a každé „primky“ jsou právem považovány za rodinné stříbro, které se dědí z generace na generaci. Hodinky značky PRIM jsou dokonalým spojením ryzí kvality a moderního designu, který Vás osloví.

SILIC
V silikonových hodinkách Silic® se snoubí sportovní elegance, nenucenost a praktičnost. Vynikají krásným jednoduchým vzhledem a funkčností. Jsou vhodné jak pro denní nošení, tak i pro sport a chvíle aktivního odpočinku. Díky své lehkosti, ergonomicky tvarované silikonové konstrukci a pohodlnému nošení jsou krásným designovým doplňkem pro muže, ženy i děti. Zároveň jsou cenově tak dostupné, že si jich můžete dopřát, kolik chcete. Stačí si jen vybrat typ, který vám bude nejlépe sedět a zároveň bude vystihovat vaši osobnost a vkus. Všechny typy silikonových hodinek Silic® jsou vyrobeny z antibakteriálního, zdravotně nezávadného materiálu. Některé modely jsou přímo určeny alergikům.

OLYMPIA
Česká značka hodinek s výborným poměrem kvalita/cena. Hodinky Olympia Vás překvapí širokou nabídkou stylů, všemi stupni voděodolnosti, neotřelým designem a kvalitním zpracováním použitých materiálů.

DUNLOP
Sportovní hodinky špičkové kvality, které vnesou nový rozměr do Vašeho aktivního života. Hodinky Dunlop se vyznačují svou lehkostí a veškeré funkce včetně designu jsou přizpůsobeny sportu. Pokud aktivně sportujete a chcete mít přehled o čase, neměly by vám tyto hodinky chybět.

 


 Osobní vyzvednutí

+420 776 652 244
9:00 - 16:30
sklad@silicmedia.cz
silic.cz
9:00 - 16:30

osobní odběr Neotřelé Úvaly
Havlíčkova 232
250 82 Úvaly u Prahy

více info o odběrném místě

Facebook